FRANCZYZA


Wzór przemysłowy dotyczący infrastruktury sprzedaży (sprzedaż zza kraty) podlega ochronie na obszarze całej Unii Europejskiej. Firma DK-Inwest Sp. z o.o. jako właściciel marki i wzoru przemysłowego oferuje możliwość współpracy na zasadach franczyzy lub innych zasadach, uzgodnionych pomiędzy stronami. Oferujemy naszą niepowtarzalną koncepcję sklepy przynoszącego bardzo wysokie dochody. Zapewniamy dzięki naszym możliwością promocje i zakupy towarów po najniższych cenach. Jeśli posiadasz już sklep w centralnym punkcie Twojego Miasta lub możliwość wynajmu na minimum 5 lat to może zdecydujemy się z tobą współpracować.

My akceptujemy lokalizację i dajemy pełen wystrój sklepu, który pracuje pod naszym, zastrzeżonym logo i sprzedaż odbywa się według naszej sprawdzonej koncepcji. Dołącz do nas zapewniając sobie bardzo dobre dochody. Ilość zawieranych umów jest ograniczone, nie planujemy uruchamiania więcej niż jednego sklepu w mieście, obecnie w planach mamy duże miasta powyżej 100 tys. mieszkańców, miejscowości turystyczne, tam również istnieje możliwość sprzedaży sezonowej. Szczegóły współpracy i warunki do indywidualnego uzgodnienia. Po akceptacji lokalizacji i Prawa do użytkowania lokalu min. Przez 5 lat istnieje możliwość Waszego współfinansowania inwestycji

Kontakt: tel. 601612566, biuro@dkinwest.pl

Uwaga Nazwa Alcatraz i logo Alcatraz są zastrzeżonymi znakami towarowymi.
Wzór przemysłowy dotyczący infrastruktury sprzedaży (sprzedaż zza kraty) podlega ochronie na obszarze całej Unii Europejskiej.

Projekt oraz realizacja reklama.elblag.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.