O NAS


Stworzyliśmy dla Państwa specjalną koncepcję i infrastrukturę sprzedaży zza kraty wprowadzającą niespotykany dotąd element bezpieczeństwa. Elementy wystroju przeniesione zostały ze słynnego na całym świecie więzienia Alcatraz, co powoduje iż wszyscy z zainteresowaniem przychodzą do nas robić zakupy. Dla zapewnienia dobrego samopoczucia macie Państwo do dyspozycji elektryczne krzesła, na których, tak jak i na ścianie przyjętego do Alcatraz możecie Państwo zrobić sobie wyjątkowe zdjęcia. Najważniejsze dla nas jest to, aby zakupy „wesołych trunków” odbywały się w wesołej atmosferze, o którą dbają nasze więźniarki skazane na Alcatraz. Tylko u nas przez 24 h kupicie Państwo wszystkie napoje alkoholowe łącznie z białymi i różowymi winami z włączonych lodówek, a wódki z zamrażarek (-18oC).

Ponieważ człowiek nie tylko piciem żyje stworzyliśmy dla Państwa możliwość pożywienia się jedynymi w swoim rodzaju hod-dogami amerykańskimi z dodatkami, według Państwa wyboru, pizzą i oczywiście słynną Sopocką zapiekanką.

Cały czas dążymy do doskonałości wykorzystując Państwa sugestie i życzenia.

Do tego również służy ta strona.
Zapraszamy do Naszego-Waszego Alcatraz
Skazani na Alcatraz

Uwaga Nazwa Alcatraz i logo Alcatraz są zastrzeżonymi znakami towarowymi.
Wzór przemysłowy dotyczący infrastruktury sprzedaży (sprzedaż zza kraty) podlega ochronie na obszarze całej Unii Europejskiej.

Projekt oraz realizacja reklama.elblag.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.